צור קשר
בניה ירוקה | אוסטק
שמיר

לבני חרס

השימוש בלבני חרס בבנייה, החל בימי קדם ונחשב לשיטת הבנייה העתיקה ביותר. מאז ומתמיד נתפס השימוש בלבני חרס כבנייה איכותית ועמידה.
אוסטק שמיר ייבאה והטמיעה בישראל בנייה בחיפוי לבנים. לבני חרס הן חומר חזק, מבודד וידידותי לסביבה, שאינו נשחק עם הזמן. תקופת החיים הממוצעת של מבנה לבנים הוא מעל 100 שנים. הלבנה היא חומר שעושים בו שימוש חוזר גם לאחר פירוק מבנים ואין לה מתחרים בתחום הבניה מבחינת היותה ברת קיימא.

לבני חרס מאפשרות סביבת מגורים נוחה לאורך אינספור שנים. הן מבודדות, עמידות באש, חזקות מבחינה פיזית (אינן מתרחבות ומתכווצות) ואינן דורשות תחזוקה.

אוסטק שמיר הינה היבואנית הבלעדית בישראל של לבני Vandersanden והיא עושה בהן שימוש בבתים שהיא בונה. כמו כן, אוסטק שמיר משווקת את הלבנים ללקוחות פרטיים ומציגה את המגוון הקיים במשרדי החברה.  קבוצת Vandersanden הפועלת משנת 1925 הינה חברה בלגית שמייצרת ומספקת לבנים לפרויקטים ברחבי העולם. ההיצע של הלבנים הינו מגוון וייחודי, בהתאם לחזון החברה:  Creative with bricks"" – "יצרתיות בלבנים". לבני חרס מיוצרות על ידי Vandersanden בתהליך שמשלב מרכיבים טבעיים בלבד: חימר, חול, אוויר ואש שבמהלכו מיושמים תקנים מחמירים הכוללים גם תקנים ירוקים.

למעבר לגלריית הלבנים לחץ כאן

להמשך קריאה בנושא הלבנים ולמעבר לאתר הבית של Vandersanden Group לחצו כאן:

לבני חרס
 
אלבום בתים
לייעוץ ופרטים נוספים: rightCorner rightCorner
שלח
 
Shadow