צור קשר

בניה ירוקה בישראל


באוסטק שמיר אנו הופכים את הסלוגן של בנייה ירוקה לדבר פרקטי ומיישמים אותו בבתים שאנו בונים, הלכה למעשה.

בניה ירוקה בישראל היא מגמה עולה ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. היתרונות הבולטים בתחום איכות החיים והתרומה האקולוגית נותנים את אותותיהם ויותר ויותר אנשים בוחרים לבנות את ביתם בשיטה זאת.
היתרונות הבולטים של שיטה זאת הם: בידוד תרמי ואקוסטי יותר אפקטיבי הן בקיץ והן בחורף, צמצום משמעותי בפסולת הבניין בזמן הבנייה, שיפור התאורה הטבעית, צרכי תחזוקה מינימליים לאחר גמר הבנייה ועוד. להלן חלק מהפרויקטים הרבים שלנו בתחום בניה ירוקה בישראל.

פרויקטים ישראלים לדוגמה:

1. רעננה – בית בן 4 קומות ובשטח של כ 250 מ"ר. מעטפת תרמית המשלבת בידוד של לוחות פוליסטירן בעובי 4 ס"מ, המהווים תשתית לטיח אקרילי. בית זה עבר בדיקה של מכון התקנים הישראלי וזכה בניקוד המעניק לו תו של בית ירוק.

2. צופים – בית בן 3 קומות, בשטח של 400 מ"ר, כולל מרתף ושתי קומות. הבית חושב לפי טמפרטורה קיצוניות של קיץ וחורף ונבנה בהתאם. חיישנים אלקטרוניים מפעילים הצללות, לפי זווית השמש ומגיע לשיא יעילות אנרגטית. בבית פועלת מערכת אוורור טבעית, כאשר פירי יניקה ייעודים נפתחים לצורך שחרור אוויר חם בקיץ. בנוסף, משלב הבית מערכות מחזור והשבת מים ומערכות חשמל חכמות בראיה של בית ירוק. 

3. גני טל – בית בן שתי קומות, בשטח של 350 מ"ר,כולל מרתף וקומת כניסה. הבית משלב מעטפת לבני חרס, הנשרפות בתנורים בטמפרטורות של 1200 מעלות צלזיוס. בבתים של אוסטק שמיר, אנו מקפידים על השגת יעילות אנרגטית וכך משיגים חסכון כספי משמעותי בחשבונות החשמל. הניסיון שלנו בבנייה ,המתפרס על יותר מ 20 שנה ומאות בתים, מאפשר לנו להפוך את המילים " בנייה ירוקה" מסלוגן, לדבר אמיתי.

אוסטק שמיר היא מהחברות בנייה המובילות בתחום הבניה הירוקה בישראל.
השאירו פרטים בצור קשר לשיחה עם יועץ מקצועי בתחום זה וקבלו החלטה על המשך התהליך.

 
אלבום בתים
לייעוץ ופרטים נוספים: rightCorner rightCorner
שלח
 
Shadow